Views Media Browser (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Table
mn: Хүснэгт
