Views Media Browser (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन
