Views Media Browser (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Table
my: ဇယား
