Views Media Browser (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Media
ne: मिडिया

en: Table
ne: तालिका
