Views Media Browser (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Table
nl: Tabel

en: Thumbnails
nl: Miniaturen
