Views Media Browser (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Table
nn: Tabell
