Views Media Browser (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Media
oc: Mèdia

en: Table
oc: Tablèu
