Views Media Browser (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Table
pl: Tabela

en: Thumbnails
pl: Miniaturki

en: Separately rendered rows in a table.
pl: Oddzielnie renderuj wiersze w tabeli.
