Views Media Browser (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Media
ps: رسنۍ

en: Table
ps: لښتيال
