Views Media Browser (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Table
ro: Tabel
