Views Media Browser (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Table
ru: Таблица

en: Thumbnails
ru: Миниатюры
