Views Media Browser (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Media
sk: Médiá

en: Table
sk: Tabuľka

en: Thumbnails
sk: Náhľady
