Views Media Browser (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Table
sl: Tabela
