Views Media Browser (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Table
sv: Tabell

en: Thumbnails
sv: Miniatyrbilder
