Views Media Browser (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Table
ta: அட்டவணை
