Views Media Browser (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Table
te: పట్టిక
