Views Media Browser (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Media
tr: Medya

en: Table
tr: Tablo

en: Thumbnails
tr: Küçük resimler
