Views Media Browser (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Media
uk: Медіа

en: Table
uk: Таблиця

en: Thumbnails
uk: Мініатюри
