Views Media Browser (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Media
vi: Phương tiện

en: Table
vi: Bảng

en: Thumbnails
vi: Ảnh thu nhỏ
