Views Media Browser (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Table
az: Cədvəl
