Views Media Browser (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Actions
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Media
de: Medien

en: Table
de: Tabelle

en: Thumbnails
de: Miniaturansichten
