Views Media Browser (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Media
he: מדיה

en: Table
he: טבלה
