Views Media Browser (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Media
hu: Média

en: Table
hu: Táblázat

en: Thumbnails
hu: Bélyegképek
