Views Media Browser (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Media
th: สื่อ

en: Table
th: ตาราง
