Views Megarow (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Placeholder tokens
de: Platzhalter-Tokens

en: Loading...
de: Wird geladen...

en: Loading
de: Laden

en: Megarow table
de: Megarow-Tabelle

en: Megarow Settings
de: Megarow Einstellungen
