Views Megarow (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: Links
gl: Ligazóns

en: Views
gl: Vistas

en: Placeholder tokens
gl: Comodíns receptáculos

en: <em>Edit @type</em> @title
gl: <em>Editar @type</em> @title
