Views Megarow (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: Links
uk: Посилання

en: Views
uk: Види

en: Placeholder tokens
uk: Заповнювач замінників

en: <em>Edit @type</em> @title
uk: <em>Редагувати @type</em> @title
