Views Megarow (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: <em>Edit @type</em> @title
be: <em>Рэдагаваць @type</em> @title
