Views Megarow (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Edit
bg: Редактирай

en: Links
bg: Връзки

en: Views
bg: Изгледи
