Views Megarow (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: Views
eu: Bistak

en: Placeholder tokens
eu: Leku-markaren tokenak

en: <em>Edit @type</em> @title
eu: <em>Editatu @type</em> @title
