Views Megarow (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Links
fa: پیوندها

en: Views
fa: نماها

en: <em>Edit @type</em> @title
fa: <em>ویرایش @type</em> @title
