Views Megarow (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Edit
id: Sunting

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Views
id: View

en: Placeholder tokens
id: Token pengganti

en: <em>Edit @type</em> @title
id: <em>Sunting @type</em> @title
