Views Megarow (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Edit
ja: 編集

en: Links
ja: リンク

en: Views
ja: ビュー

en: Placeholder tokens
ja: プレースホルダートークン

en: <em>Edit @type</em> @title
ja: <strong>@type</strong> @title の編集
