Views Megarow (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Edit
jv: Sunting

en: Links
jv: Tautan

en: Views
jv: View
