Views Megarow (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Edit
lv: Labot

en: Links
lv: Saites

en: Views
lv: Skati

en: <em>Edit @type</em> @title
lv: <em>Labot @type</em> @title
