Views Megarow (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Views
pl: Widoki

en: Placeholder tokens
pl: Wzorce

en: <em>Edit @type</em> @title
pl: <em>Edytuj @type</em> @title
