Views Megarow (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Links
th: ลิงก์

en: Views
th: ดู

en: <em>Edit @type</em> @title
th: <em>แก้ไขt @type</em> @title
