Views Megarow (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Edit
vi: Sửa

en: Links
vi: Các liên kết

en: Placeholder tokens
vi: Các từ thay thế

en: <em>Edit @type</em> @title
vi: <em>Chỉnh sửa @type</em> @title
