Views Megarow (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Edit
ca: Edita

en: Links
ca: Enllaços

en: Placeholder tokens
ca: Tokens comodí

en: settings page
ca: pàgina de configuracions

en: <em>Edit @type</em> @title
ca: <em>Edita @type</em> @title
