Views Megarow (7.x-1.5) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Links
cy: Dolenni

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Placeholder tokens
cy: Symbolau daliwr lle

en: settings page
cy: tudalen gosodiadau
