Views Megarow (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Edit
da: Redigér

en: Placeholder tokens
da: Pladsholder-symboler

en: settings page
da: siden med indstillinger

en: <em>Edit @type</em> @title
da: <em>Redigér @type</em> @title
