Views Megarow (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Edit
es: Editar

en: Links
es: Enlaces

en: Views
es: Vistas

en: Placeholder tokens
es: Comodines de reemplazo

en: settings page
es: Página de opciones

en: <em>Edit @type</em> @title
es: <em>Editar @type</em> @title

en: Megarow table
es: Tabla megarow
