Views Megarow (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Edit
et: Muuda

en: Links
et: Lingid

en: Views
et: Vaated

en: <em>Edit @type</em> @title
et: <em>Muuda @type</em> @title
