Views Megarow (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Links
fi: Linkit

en: Views
fi: Näkymät

en: Placeholder tokens
fi: Kirjanmerkit

en: settings page
fi: asetussivu

en: <em>Edit @type</em> @title
fi: <em>Muokataan @type</em> @title
