Views Megarow (7.x-1.5) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Links
hi: लिंक

en: Views
hi: द्रश्य

en: Placeholder tokens
hi: प्लेसहोल्डर टोकन

en: settings page
hi: सेटिंग्स पृष्ठ
