Views Megarow (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Views
hu: Nézetek

en: Placeholder tokens
hu: Helykitöltő vezérjelek

en: settings page
hu: beállítások oldal

en: <em>Edit @type</em> @title
hu: <em>@title</em> @type szerkesztése

en: Close text
hu: Lezárás szövege
