Views Megarow (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Edit
oc: Modificar

en: Links
oc: Ligams

en: Views
oc: Vistas

en: Placeholder tokens
oc: Getons de substitucion

en: <em>Edit @type</em> @title
oc: <em>Modificar @type</em> @title
