Views Megarow (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Links
ps: تړوني

en: Views
ps: ليدنې
