Views Megarow (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Edit
pt: Editar

en: Links
pt: Ligações

en: Placeholder tokens
pt: Tokens de espaço reservado

en: settings page
pt: página de configurações

en: <em>Edit @type</em> @title
pt: <em>Editar @type</em> @title
