Views Megarow (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Links
ru: Ссылки

en: Views
ru: Представление

en: Placeholder tokens
ru: Placeholder токенов

en: settings page
ru: страница настроек

en: <em>Edit @type</em> @title
ru: <em>Редактирование </em> @title <em>(@type)</em>

en: Override settings
ru: Переопределить настройки

en: Megarow table
ru: Megarow таблица
